Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automobilin xhip Ford F 250

25000 Euro

Përshkrimi

Shes xhip Ford F 250 Viti 2006, 25.000 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: Gri e erret
Kamjo……: Automatik
Ftohja…..: Klima

Cdo makine e ofruar nga American Auto Grup eshte me dogane te paguar.
Makina eshte full opsion, sterio, 6 CD, goma mishelin me disqe inoksi, me karroceri, gjendje shume te mire, eshte per perdorim familjare ose per pune.

Per cdo informacione te metejshem na kontaktoni ne adresen e e-mail: american_biznesgrup@yahoo.com, si dhe ne numrat e telefonit,
Tel: +355 4 4500485
Cel. : 0692071146.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1308 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automobilin xhip Ford F 250

Postuar Nga:

Shes automobilin xhip Ford F 250

Tiranë - Shqipëri


09/11/2009 9:01 am


0692071146.


Ofertat Më Të Shikuara