Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes automoblin Mercedes Benz Clasik

7500 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Mercedes-Benz klasik Viti 1996, Automobili eshte me keto cilesi:
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 220
KM………: 186000

Benz klasik 220, viti 96, nafte, ABS, ngjyre e zeze, 186.000 km, kondicioner, xhama – pasqyra elektrike, disqe alumini, sensor parkimi, dvd-mp3, targa tr-k, dokumenta te regullta dhe taksa te paguara deri me shtator 2010. Ne gjendje shume te mire. Cmimi 7.500 euro i diskutushem cdo kush qe eshte i interesuar te na kontaktoj..

Cel. : 0672104008


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 875 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes automoblin Mercedes Benz Clasik