Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes BMW 318

1175 Euro

Përshkrimi

Shitet Bmw 318 Vit Prodhimi 1993 Me Benzin Motor 1,6 Me Kondicioner Me Sallon Meshini Me Disqe Alumini 18 Mamo Shume Te Bukura Tek Dere Me Bisht Aordinamic Me Amplifikator Muzik Me Xhama Elektrik, Me Mbyllje Qendrore Me Vakum Ngjyra Blu Metalizato e Sapo Ardhur Nga Italia Me Letra Dhe Targa Te RREGULLTA Italiane,Letrat Dhe Targat italiane Lihen Bashk Me Makinen….

Cel. : 0692977999


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1047 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes BMW 318