Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes BMW 524 me nafte, e Zeze, 240.000km, Viti 1992, 2500 Euro

2500 Euro

Përshkrimi

Makina ka kambjo manuale, abs, kondicioner, xhama elektrike, pasqyra elektrike, disqe dhe goma te reja, cd etj


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1863 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes BMW 524 me nafte, e Zeze, 240.000km, Viti 1992, 2500 Euro Shes BMW 524 me nafte, e Zeze, 240.000km, Viti 1992, 2500 Euro Shes BMW 524 me nafte, e Zeze, 240.000km, Viti 1992, 2500 Euro

Postuar Nga:

enea

Tirane


03/01/2010 5:45 pm


0693434144 0682146150


Ofertat Më Të Shikuara