Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Disqe Mercedes Benz Sport

700 Euro

Përshkrimi

Oforoj per shitje disqe Mercedes Benz disqe gjermane, jane origjinale dhe te reja,gomat sapo jane blere dhe vetem gomat kane kushtuar 500Euro dhe cmimi i diskutueshem eshte 700 euro.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1191 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Disqe Mercedes Benz Sport

Postuar Nga:

Disqe Mercedes Benz

Tiranë/Albania


01/09/2009 11:22 am


0682002312


Ofertat Më Të Shikuara