Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes DUAL DVD PLAYER

380 Euro

Përshkrimi

DVD-Player per ne makina
Me shumice dhe pakice!
3+ ulje deri e 30 euro per cope.
Kjo paisje luan CD/WMA/MP3 , AM/FM radio and 17 watts RMS x 4 dalje at 4 ohms. Monitori 7″ me ngjyra LCD, ekrani futet Brenda nqs nuk eshte ne perdorim .
DVD ESHTE UNIVERSALE DHE SHKON NE CDO LLOJ MAKINE!

EXTRA:

* 1.0 DIN chassis size, ISO/DIN mountable
* Internal cooling fan
* 16:9 widescreen format with 480 x 234 resolution
* DVD, DVD-R/DVD-RW, DVD+R/DVD+RW compatible
* 36 FM and 12 AM station presets
* Electronic volume, bass, treble, balance, fader
* Nine selectable equalization curves
* Two pairs of audio outputs, RCA-type
* Subwoofer output, RCA-type
* Audio input
* Composite video output
* 3.5mm iplug interface cable for portable audio player connection
* Infrared remote control

Pagesa behet ne Shqiperi. Tani per tani kemi vetem dy pika kontakti ne Vlore dhe ne Tirane ku mund te merni DVD dhe informacione se si mund ta montoni. Zakonisht kemi paisje ne Shqiperi por per shakak te kerkeses se shumte nuk mund tju garantoj gje. Ne te tilla raste ne bejme porosine ne Amerike dhe vin DVD brenda 7-10 diteve.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1023 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes DUAL DVD PLAYER