Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Enduro BMW R 1100 GS

6000 Euro

Përshkrimi

Shitet nje motor te cilit ju jane nderruar keto komponente:disqet e frenave bashk me ferrotat,filtrat komplet dhe vajrat komplet ka gomen e pare krejtesisht te re.Motori eshte ne gjendje te mire i kompletuar me targa shqiptare si dhe posedon dokumentat per jasht shtetit te Shqiperise.


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 944 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Enduro BMW R 1100 GS