Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Fadrom Caterpillar 928G

29000 Euro

Përshkrimi

Shes nje fadrom Caterpillar 928G qe ka karburantin Diezel,ftohjen me klime dhe km7975, eshte ne gjendje te mire dhe Ndodhet ne Zvicerr.


URL: www.swissalba.ch
Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 2610 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Fadrom Caterpillar 928G

Postuar Nga:

Fadrom Caterpillar 928G

Zvicer


01/09/2009 2:59 pm


0041/55 534 44 32


Ofertat Më Të Shikuara