Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Fenere dhe Stopa Xenon per BMW X5

250 Euro

Përshkrimi

Pershendetje !

Shes Fenere dhe Stopa per BMW X5 (2003-2004) Xenon
Jane ne gjendje mjaft te mire funksionale dhe te reja .

Cmimi : 30 mije lek te reja (i diskutueshem)

Cel : 066 70 70 709


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 809 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Rei

Tirane


04/04/2011 5:15 pm


0667070709


Ofertat Më Të Shikuara