Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Ford Focus 1.4 Benzine, Gri Metalizato e vitit 2006

7500 Euro

Përshkrimi

Shes nje makine Ford Focus, me motorr benzine 1.4, me kambio manuale, ngjyre gri metalizato, viti i prodhimit Dhjetor 2006, me kondicioner, xhamat e pare elektrik. Ka bere me pak se 40.000Km, eshte ne gjendje shume te mire teknike, ka te gjitha dokumentet ne rregull, dogane te paguar, me targa (M), me te gjitha taksat te paguara deri ne Dhjetor 2010 dhe sapo kam kryer edhe kontrollin teknik te mjetit. E kam blere vete me Km 0 para 3 vjetesh dhe eshte e prodhuar ne Gjermani. Te gjitha sherbimet periodike jane kryer tek Koncesionari i Fordit ne Tirane cdo 7000 Km dhe jane te shenuara ne librin e makines.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 892 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Fredi

Tirane


15/12/2009 10:00 am


0692223336


Ofertat Më Të Shikuara