Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Furgon Mercedes-Benz. 609 D Viti 1993

1200000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: manual
KM………:113000 Origjinale me liber servisi dhe kontrolli teknik ne Gjermani

Ne gjendje te shkelqyer motorrike, xhenerike dhe llamarina mjaft e paster. Furgoni ka goma te reja, I perdorur vetem nga nje person me origjine gjermane, kontrollin teknik te kryer ne gjermani dhe i garantuar deri ne vitin 2010. Me dogane te paguar dhe dokumenta te rregullta, (i pa targuar akoma).

Tel. : 0683606699
0672259903
Cel. : 0682229992
Kontaktoj vetem me telefon


Fjalë Kyçe:
Statistika: 5385 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Furgon Mercedes-Benz. 609 D Viti 1993

Postuar Nga:

Amarildo2008

Tirane


24/08/2009 6:32 pm


0683606699


Ofertat Më Të Shikuara