Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Furgon Mercedes Benz

8000 Euro

Përshkrimi

Shes nje Furgon Mercedes Benz pra furgon mallrash me dogane te paguar dhe me dokumenta te rregullta, si dhe karburantin ka Diezel ngjyren Blu.Eshte ne gjendje shume te mire per pune dhe per informacione tjera na kontaktoni neve.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1013 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Furgon Mercedes Benz

Postuar Nga:

Furgon MErcedes Benz

Tiranë/Albania


01/09/2009 11:03 am


0672191184


Ofertat Më Të Shikuara