Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Furgon Opel Movano 2.8 Dti L2h2

5000 Euro

Përshkrimi

Ofroj per shitje nje Furgon Opel movano 2.8 DTI L2H2 Viti 1999, 5.000 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e verdhe
Kamjo……: manual
Fuqia KW..: 85
KM………: 170.000

Shes Furgon Opel Movano 2.800 DTI Diesel, i vitit 1999, km 170.000 115 cv, ne kondizione shum te mira mekanike dhe karozeria, furgoni eshte me xhama te errta ka 6 vende, dhe ka gancio per rimorkio. Furgoni ndodhet ne Rome Itali, per kush esht i interesuar mund te trasportohet deri ne Shqiperi Tirane ose ne Bari Itali.
Cimimi eshte 5000 euro i diskutueshem

cel 00393283273505
tel 00390698878332

edrirama@hotmail.com

Edri Rama

Tel. : 00390698878332

Cel. : 00393283273505


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1864 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Furgon Opel Movano 2.8 Dti L2h2 Shes Furgon Opel Movano 2.8 Dti L2h2 Shes Furgon Opel Movano 2.8 Dti L2h2