Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes gomone BAT NUOVO me motorr 2700 € i disk.

2700 Euro

Përshkrimi

Shes gomone Bat Nuovo + motorr me dogane.
Pershkrimi i gomones;
me skaf vetrorezine, me timoneri dhe bisht vetrorezine ku jane montuar dritat e lundrimit,sirena,antena etj.
Ka 4 vende bagazhesh poshte sendiljeve+1 nen dysheme, 2 serbator 20 lit& 50 litra
xhubote shpetimi, gomardare, spirance etj.
gjatesia: 4.7m
gjeresia: 2.2m
kapaciteta: 8 persona
motorri: mercury 20 cv, 200 cc, 2 cilindra, 2 kohesh
Konsumi: 8 litra/ ore
Cmimi: gomone+motorr 2700 euro i diskutushem.
Disponoj dhe Karrel Ellebi cmimi 700 euro
Cel. 0682777444
e-mail: meri.muzina@hotmail.com


Fjalë Kyçe:
Statistika: 1375 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Merita Muzina

Durres


20/08/2009 1:08 pm


0682777444


Ofertat Më Të Shikuara