Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Hyundai cuope

5500 Euro

Përshkrimi

Shes automobilin Hyundai coupe viti 2000 ka ngjyren blu metalizato,karburant Hibrid,kamjo maual ,ka gjithashtu edhe keto komponente: ftohjen kondicioner,fuqia KW 85 si dhe 155.000Km.Cl 1.6 mudesi alimentimi deri 2.5 impjant, gas metan.


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 962 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Hyundai cuope

Postuar Nga:

Hyundai coupe

Tirane/Albania


30/08/2009 10:19 am


0682427846


Ofertat Më Të Shikuara