Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Jeep Rover Range Rover

Kontakt

Përshkrimi

Shes xhip Rover RANGE ROVER Viti 2004, Euro
RANGE ROVER NE GJENDJE SHUME TE MIRE .ME TARGA T .ME DOGANE TE PAGUAR DHE DOKUMENTA TE RREGULLTA PER JASHTE SHTETIT.FULL EKSTRA.ME NJE CMIM SUPER TE MIRE .

Cel. : 0672642448


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 936 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi