Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Kamjon Mercedes-Benz 1114

10500 Euro

Përshkrimi

Shes nje Mercedes 1114 viti 1987 me vinçhydraulic ne gjendje shume te mire ka pak kohe qe eshte lyer me boje ne Belgjike dhe ka Karburantin Diezel, ngjyren e kuqe dhe manjon manual,fuqine KW 110.Kam edhe nje 1120 i vitit 1991 i njejti.

Karroceria eshte e gjate 6 metra i 1114 dhe karroceria e 1120 6.20m.Te 2 shiten me dogane te paguar (çmimi i diskutushém)


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1699 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Kamjon Mercedes-Benz 1114

Postuar Nga:

Mercedes Benz 1114

Kruje/Albania


01/09/2009 5:34 pm


0672018242


Ofertat Më Të Shikuara