Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes Kamjon Mercedes-Benz Viti 1988, 14700 Euro

14700 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: portokalli
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima

Shitet kamion benz,vete shkarkues,me vinc,pesha ngritese e te cilit eshte 2500 kg.Viti i prodhimit nentor.1988.Pesha maksimale e kamionit eshte 7490 kg,targa Tr.M,thuajse i paperdorur ne Shqiperi,shitet per mbyllje aktiviteti.Gjendja motorike dhe xhenerike shume e mire.Taksa dhe siguracion i paguar per 1 vit.

Tel. : 042256698

Cel. : 0682099377
Kontaktoj vetem me tel.


Fjalë Kyçe:
Statistika: 4798 Shikimet Totale, 3 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes Kamjon Mercedes-Benz Viti 1988, 14700 Euro shes Kamjon Mercedes-Benz Viti 1988, 14700 Euro shes Kamjon Mercedes-Benz Viti 1988, 14700 Euro

Postuar Nga:

Mercedesi

Tirane


24/08/2009 6:36 pm


042256698


Ofertat Më Të Shikuara