Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes koke terheqese si dhe trajler

30000 Euro

Përshkrimi

Shes koke terheqese si dhe shes tajler me keto cilesi
VOLVO FH12-420

Shitet volvo fh12 420. viti prodhimit 1999, ngjyra gri, goma ne gjendje te mire , me condicioner , me firgorifer te brendshem , me navigator me hartat e te gjith eu te arzhonuara ne 2008 , me tv , kasetofon mp3 e paisur me zinxhire bore , me 2 sebratore me 950 l me 2 kaseta ansore .

ZORZI trajler

Trajler zorzi, viti prodhimit 1996 , me sponde alumini , 255cm i gjere 270cm i larte , i paisur me 12 rrypa dhe 1 mbajtese paletash , 6 goma te reja , frena me tamburo , abs , tenda ne gjendje te mire , 1 kasete ansore , aksi i fundit me timon , me dokumenta te rregullta . shitet per arsye mbyllje bisnesi.

Cel. : 0672530104


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1277 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes koke terheqese si dhe trajler