Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Land Rover

7200 Euro

Përshkrimi

Shitet automobili Fuoristrad Land Rover (Frelander) Vit Prodhimi 1998 Me Naft Motor 200 Me Kondicioner Me Xhama Dhe Pasqyra Elektrike Me 4 AirBaCk (SRS) Me Disqe Alumini Me Goma Te Reja Mishellin Gome Edhe Disk Rezerv Te Reja Mbyllje Qendrore Me Vakum me 100 000 Km e Sapo Ardhur Nga Gjermania.Ne Gjendje Perfekte Motorike Dhe Xhenerike Llamarin e Paster Tapiceri e Shkelqyer Makine e Mbajtur vetem nga 1 pronar ne gjermani.(Pa Dogane) Per me shume detaje na kontaktoni


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 993 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Land Rover

Postuar Nga:

Land Rover

Albania


04/09/2009 4:01 pm


069 29 77 99 9


Ofertat Më Të Shikuara