Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

SHES MAKINA PER PERPUNIMIN E LLAMARINES

Kontakt

Përshkrimi

SHES MAKINAT PER PERPUNIMIN E LLAMARINES NE GJENDJE TE RREGULLT, TE PERDORURA, PERSHKRIMI SI NE VIJIM :

Maqine per prerjen e llastres 17082009233
Maqine per kthimin e qosheve te llamarines 17082009234 dhe 17082009235
Makine per kthimin e kendeve te llamarines (lakimin) dhe drejtimin 17082009236 dhe 17082009237

PER INFORMATA (KONTAKTOJ VETEM ME TELEFON)

LIMAN HOTI
0037744346347

Tel. : 0037744346347

Cel. : 0037744346347


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 3752 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

LIMAN HOTI

Prishtinë


18/08/2009 7:05 am


0037744346347


Ofertat Më Të Shikuara