Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Audi A3 Viti 1999

6000 Euro

Përshkrimi

Pershkrimi i automjetit:

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 120000

SHES AUDI A3 I VITIT 1999. MAKINA SA KA ARDHUR DHE I ESHTE PRERE DOGANA. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE ESHTE ME DISQE SPORTIVE 16 DHE ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE.ESHTE BENZINE ME MOTOR 1.6. SHITET 6000 EUR0

Tel. : 0694397355

Cel. : 0694397355


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 2365 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Audi A3 Viti 1999 shes makine Audi A3 Viti 1999