Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Audi A6 2.0

11000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e bardhe
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 110
KM………: 270000

Audi A6 2.0
ne gjendje shume te mire me targa TR me letra te rregullta edhe per jashte vendi.
ka ardhur nga gjermanija dhe ka vetem pak muaj ne shqiperi.
eshte me kondicioner, me xhama elektrik, benzine, me telefon brenda, me kasetofon me cd, eshte ne gjendjen origjinale sic ka ardhur nga gjermanija e blere nga nje pensioniste!

cmimi eshte 11mije euro por eshte i diskutueshem.

Cel. : 069 444 6062


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1058 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makine Audi A6 2.0