Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Audi AUDI 80 CUPE Viti 1993

2500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 96
KM………: NUK KA SHUM

Ofroj audi 80 cupe sport, viti 1993.Motor 1.8 injeksion dogan te paguar dhe taksat deri ne muajin gusht 2010.Targat i ka Tr, makina eshte ne gjendje te mire, si motorike. Ka kondicioner, sistem alarmi Abs, dhe sapo i jane bere sherbimet e nevojshme.

Tel. : 00355683170916

Cel. : 00355683170916


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 2117 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi