Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine BMW 325 TDS TOURING Viti 1996, 3.200 Euro

3200 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 311000

BMW 325 NAFTE BLU, ME DOKUMENTA TE RREGULLTA TAKSA DHE CERTIFIKATE PRONESIE, NE GJENDJE PERFEKTE MOTORRIKE,
SEDILE LEKURE, STEREO MP3, ABS, DOPIO AIRBAG, CONTROL TRACSION BMW,
KA DISA PROBLEME TE VOGLA ME DISA GOMINA, DISA GERVISHJE NE PARAKOLP PERSA I PERKET PARKIMEVE, SEDILEN E SHOFERIT PAK TE KONSUMUAR, DHE BLLOKUN E KOMANDAVE TE KONICIONERIT TE DJEGUR.
MOTORI ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE DHE SHUME I FUQISHEM, NUK KA ASNJE LLOJ KONSUMI VAJI. DISQE 15 ORIGJINAL BMW GOMA TE REJA.

FOTUA E MAKINES ESHTE THJESHT PER TE PARE NGJYREN DHE FORMEN.

PER FOTO TE TJERA KONTAKTONI

virtually2@hotmail.it

Tel. : 068 60 64600


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1589 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine BMW 325 TDS TOURING Viti 1996, 3.200 Euro shes makine BMW 325 TDS TOURING Viti 1996, 3.200 Euro