Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine BMW 524 Turbo Diesel

4000000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 85
KM………: 200.000

Shes BMW 524 TD, viti 1992, me nafte, ne gjendje shume te mire, kondicioner, abs, xhama elektrik, pasqyra elektrike, cd stereo, disqe dhe goma te reja, etj.


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 850 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine BMW 524 Turbo Diesel