Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine ‘BMW 525TDS’

7400 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: jeshile
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima dhe kondicioner
KM………: 246000

BMW 525TDS TE VITIT 1997 (fund ’97), ME NAFTE. MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE.MAKINA KA KLIME, 4 XHAMA ELEKTRIKE, KONSUMI REAL 6.5-7.5 LITRA PER 100 KM. Ka ABS, ASC.
MAKINA NE GJENDE SHUME TE MIRE DHE ME TE GJITHA DOKUMENTAT E RREGULLTA. SIGURIMI I MAKINES MBARONE ME QERSHOR 2010. TARGA EL.

MAKINA SHITET 7400 EURO, i diskutueshem ose mund te nderrohet me nje makine tjeter


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1230 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine ‘BMW 525TDS’