Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002

5500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
KM………: 140000

BMW 530D SPORT M5 AUTO

BMW 2002 BLU, NAFT, AUTO , FULL OPTION (M5 PAKET) 90.000 MILIE. LEKUR, DISJE 18″, XHAMA TE ERET (VETM MBRAPA), SENSOR (PARA/MBRAPA) DHE SHUM TE TJERA…..
ME DOKUMENTA ANGLEZE, PA DOGAN.

VLORE 5500 EURO ALBANO 0692342044

Cel. : 0692342044


Fjalë Kyçe: , , , , , , , ,
Statistika: 2242 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002 shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002 shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002 shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002 shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002