Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002

7000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
KM………: 140000

BMW 530D SPORT M5 AUTO

BMW 2002 BLU, NAFT, AUTO , FULL OPTION (M5 PAKET) 90.000 MILIE. LEKUR, DISJE 18″, XHAMA TE ERET (VETM MBRAPA), SENSOR (PARA/MBRAPA) DHE SHUM TE TJERA…..
ME DOKUMENTA ANGLEZE, PA DOGAN.


Fjalë Kyçe: , , , , , , , ,
Statistika: 1028 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002 Shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002 Shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002 Shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002

Postuar Nga:

Shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002

Vlore/Albania


26/10/2009 1:10 pm


0692342044


Ofertat Më Të Shikuara