Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO

7000 Euro

Përshkrimi

Shes makine BMW 530D SPORT M5 AUTO Viti 2002, 7.000 Euro

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
KM………: 140000

BMW 530D SPORT M5 AUTO

BMW 2002 BLU, NAFT, AUTO , FULL OPTION (M5 PAKET) 90.000 MILIE. LEKUR, DISJE 18″, XHAMA TE ERET (VETM MBRAPA), SENSOR (PARA/MBRAPA) DHE SHUM TE TJERA…..
ME DOKUMENTA ANGLEZE, PA DOGAN.

Cel. : 0692342044


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 829 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi