Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine BMW 850i

9500 Euro

Përshkrimi

Shes makine BMW 850i

Te dhena te hollesishme:

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
KM………: 109 000

BMW 850i, 12cilindra, 24 valvola, 5000cc, full optipnal, sedilje me ngrohje, tetuço elektrike.
Me dogane dhe taksa te paguara.
Makina eshte mbajtur gjithnje ne garazh, motori eshte pothuajse i ri, por makina ka nevoje per goma te reja dhe ndonje gomine(pjese xhenerike).

Qmimi i diskutueshem 9.500 euro.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 1325 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makine BMW 850i

Postuar Nga:

Makine BMW 850i

Vlore/Albania


17/09/2009 3:02 pm


069 3379769


Ofertat Më Të Shikuara