Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine BMW E34 524 TD Viti 1990

3500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 85
KM………: 150000

Shes BMW E34 524 TD,viti 89-92.Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike,ngjyre e zeze.Nuk ka me shume se 150000km,targa TR. Ekstra:Amplifikator,subwoofer,kasetofon mp3+usb,disqe alumini origjinale te BMW,kondicioner,antifurt,ABS,mbyllje automatike etj.

Cel.: 0683900376


Fjalë Kyçe: , , , , , , ,
Statistika: 2238 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine BMW E34 524 TD Viti 1990 shes makine BMW E34 524 TD Viti 1990