Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Citroen Xsara Viti 2001

4500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
KM………: 59.000

Citroen Xsara viti 2001,mottorr 1.4 benzine,59000 km,kondicioner,
4 airbag,timon hidraulik,xhama dhe pasqyra elektrike,me 4 porta,ngyre gri
i sapoardhur,me dogane,ne gjendje perfekte.cmimi 4500 euro cel 0682011010

Tel. : 0682011010


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1034 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Citroen Xsara Viti 2001

Postuar Nga:

shes makine Citroen Xsara Viti 2001

Tirane - Shqiperi


17/11/2009 3:07 pm


0682011010


Ofertat Më Të Shikuara