Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Fiat Punto Viti 1995

1500 Euro

Përshkrimi

Shes makine FIAR PUNTO

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: vishnje

Shes Fiat Punto 1.1 S. me 3 porta. makina eshte ne gjendje shume te mire (si e re), si brenda dhe jashte.
Me dokumenta italiane ne emrin tim.
Jam pronari i dyte i saj, dhe para meje e ka pasur vetem nje vajze italiane, ndersa ketu eshte perdorur vetem nga nje vajze. Shitet sepse do te blihet makine e re.
Makina ka rreth 90.000 km, me servis total te sapokryer.
Cmimi 1500 euro i diskutueshem. Dogana ne ngarkim te bleresit.
Kontaktoni ne nr. tel: 0693734429 ose
e-mail: adiwhy95@hotmail.com

Cel. : 0693734429


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 1130 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi