Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Fiat Punto Viti 1996

300000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: jeshile
Kamjo……: manual

Fiat Punto benzin1.1 vitprodhimi 1996, ngjyra mente jeshile, kamjo manuale, xhama elektrik,
me taksa deri me Gusht 2010 dhe targa TR N.
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.

Cel. : 0694051552


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 896 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

shes makine Fiat Punto Viti 1996

Tirane/Shqiperi


13/01/2010 12:20 pm


0694051552


Ofertat Më Të Shikuara