Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Fiat punto Viti 1999

2950 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
KM………: 100.000

Fiat punto, e sapoardhur nga Italia, tek dere,disqe alumini,xhama elektrike,kondicioner funksional,2 airbag,motorr 1.2 me dogane te rregullt, ne gjendje perfekte xhenerike, motorrike, llamarine dhe tapiceri. cmimi 2950 pak i diskutueshem. makina ndodhet ne Durres.

Tel. : 0692147474


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 2928 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Fiat punto Viti 1999 shes makine Fiat punto Viti 1999 shes makine Fiat punto Viti 1999 shes makine Fiat punto Viti 1999 shes makine Fiat punto Viti 1999