Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Ford Fiesta Viti 2000

4300 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Benzin
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
KM………: 55.000

Okazion!!!
Ford Fiesta ne gjendje motorike dhe xhenerike te shkelqyer!!!

* Motor 1.2 benzine
* Shume ekonomik
* Me disqe alumini
* blu e erret, metalizato, 4 dyer
* Airbag, klimatizator, ABS etj
* Te 4 gomat te reja fare

Makina eshte e perkryer nga motori dhe pjeset xhenerike…
Makina eshte me dogane te paguar, targa dhe me taksa te paguara edhe ne 2010.
Ka vetem 55.000 km origjinale.

Cel. : 069 340 45 47

Cel. : 069 340 45 47


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 983 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi