Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Ford Fiesta

2350 Euro

Përshkrimi

Shes makine Ford Fiesta, viti i prodhimit 1999.
Makina eshte ne gjendie shume te mire motorrike dhe xhenerike, xhama elektrik, 2 airbag, kondicioner, antifurt, bagazh elektrik, 5.3l/100km
Dokumenta te rregullta italiane. Ka vetem 3 jave qe ka ardhur. Me qmim shume te arsyeshem 2350 euro.

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 66
KM………: 90000

Tel. : 0672932065

Cel. : 0672932065


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 917 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

Ford Fiesta

Tirane/Albania


12/09/2009 12:33 pm


0672932065


Ofertat Më Të Shikuara