Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Ford FOCUS GHIA SW TDDI 1.8 PORTOBAGAZH

6200 Euro

Përshkrimi

Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, i jane bere sherbimet gjithmone ne kohe nga usta Ganiu te fordi ne autostrade.Me letra dhe dokumentacion te rregullt. Eshte me disqe alumini xhama elektrik + mbyllje me celes, antifurt, ne muajin korrik i jane bere sherbimet e fundit. Ne 1 shtator i jane nderruar stabilizatoret dhe bateria.


Fjalë Kyçe: , ,
Statistika: 1979 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makine Ford FOCUS GHIA SW TDDI 1.8 PORTOBAGAZH

Postuar Nga:

Shes makine Ford FOCUS GHIA SW TDDI 1.8 PORTOBAGAZH

Tirane/Albania


24/09/2009 8:12 am


0693768272


Ofertat Më Të Shikuara