Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes Makine Golf 3

1600 Euro

Përshkrimi

Shitet Golf 3 Viti 1995.

Me Gaz+Benzin, eshte i sapoardhur nga Italia, 5 Porta Targa Dhe Dokumenta Italiane.

Te dhena:

Karburanti: Hibrid
Ngjyra…..: e kuqe
Kamjo……: manual
Fuqia KW..: 96
KM………: Pak

Shitet Golf 3 Vit Prodhimi 1995 Me Gaz+Benzin Shume Ekonomik Me 5 Porta Baxha Xhami Siper ABS AIRBACK Ne Gjendje Shume Te Mire Xhenerike Dhe Motorike…


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1858 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes Makine Golf 3

Postuar Nga:

Shes Makine Golf 3

Tirane/Albania


17/09/2009 3:05 pm


0692977999


Ofertat Më Të Shikuara