Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz 200 D, 3 400 Euro

3400 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e hapur
Kamjo……: manual
KM………: 340000

Makine ne gjendje te shkelqyer Motorike dhe Xhenerike!
Sistem alarmi, Mp3 Cd player, Radio, ABS. Modeli me 5 marsha. Tapiceri e rregullt dhe e paster.
Dokumenta te rregullta, te paguara per 1 vit (deri ne Janar 2011)!
Targa TR. (Ka dale njehere jashte shtetit).
Makine shume ekonomike. 6 lit/100 km.
Cmimi, 480 000 lek (i diskutueshem, sipas bleresit)!
……….3 400 Euro!

Pasi te blini kete makine, do harxhoni leke vetem per karburant…asgje tjeter!

Cel. : 0692091835


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 2356 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Mercedes-Benz 200 D, 3 400 Euro shes makine Mercedes-Benz 200 D, 3 400 Euro shes makine Mercedes-Benz 200 D, 3 400 Euro