Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz 200 D Viti 1986

3000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: portokalli
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 147
KM………: 180

eshte ne gjendje te mire dhe me dokumenta te prera deri ne shkurt te 2010.

Qmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem.
Tel. : 00306997786476

Cel. : 00355683177437


Fjalë Kyçe:
Statistika: 877 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

shes makine Mercedes-Benz 200 D Viti 1986

Librazhd - Shqiperi


24/11/2009 4:56 pm


00306997786476


Ofertat Më Të Shikuara