Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz 300 D

600000 Lek

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri e erret
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner

Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike, kondicioner, ABS, sistem alarmi, mp3, me disqe alumini 16 origjinale mercedes, kondicioner, sedile lekure, ABS, me dokumenta te paguara per nje vit.
Cmimi 600000 lek i diskutueshem

Tel. : 0683606699

Cel. : 0672259903


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 875 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi