Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz A clase 170cdi Elegance Viti 2000

10250 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 74
KM………: 116000

Ka radio cd me navigtor
dhe dy pal disqe alumini me gjith goma te reja!
Te cilat jane te perfshira ne cmime!
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer motorrike dhe xhenerike!!!Me dogane te paguar….

Cel. : 0672053283


Fjalë Kyçe: , , , , ,
Statistika: 887 Shikimet Totale, 2 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

shes makine Mercedes-Benz A clase 170cdi Elegance Viti 2000

Tirane/Albania


26/10/2009 1:15 pm


0672053283


Ofertat Më Të Shikuara