Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Mercedes-Benz A-class 170 cdi Avangard

7000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: e zeze
Kamjo……: tiptronik
Ftohja…..: Kondicioner

Mercedes benc : A class ,170 cdi , Avangard , Full options + extra, taksa dhe kasko per 1 vit e paguar, deri ne korrik te 2010 . vajra e filtra te ndrruar, e mbajtur shume mire nga shofere femer !!!

Gjendje perfekte e shkelqyer estetike dhe xhenerike ska nevoje per asgje vec per nje pronar\e te rinj !!!!!!


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1005 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Shes makine Mercedes-Benz A-class 170 cdi Avangard