Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz benz 200 d

4000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: blu e errët
Kamjo……: manual

benz 200 diezel viti 1987 kambio manuale me 5 marsha baxho dy xhamat e par elektrik ne gjendje te mir motorike dhe xhenerike me kasetofon mp3 dhe usb.


Fjalë Kyçe: , , , ,
Statistika: 874 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

shes makine Mercedes-Benz benz 200 d

Tirane/Albania


24/10/2009 1:02 pm


0692791224


Ofertat Më Të Shikuara