Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz c 220 cdi

10500 Euro

Përshkrimi

Tirane, shes makine Mercedes-Benz c 220 cdi Viti 2001, 10.500 Euro
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: vishnje
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 110
KM………: 165 000

Full optional. Ne gjendje teper te mire teknike dhe estetike. Eshte me dokumenta shqiptare targa,taksa te paguara dhe siguracion. Cmim i diskutushem ! Mund te kembehet dhe me ndonje makine tjeter.

Cel. : 068 20 90 377


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 1007 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

shes makine Mercedes-Benz c 220 cdi shes makine Mercedes-Benz c 220 cdi

Postuar Nga:

shes makine Mercedes-Benz c 220 cdi

Tirane


23/11/2010 4:57 pm


068 20 90 377


Ofertat Më Të Shikuara