Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

Shes makine Mercedes-Benz c-clase 250

8300 Euro

Përshkrimi

shes makine Mercedes-Benz c-clase 250 Viti 1998, 8.300 Euro

——————————————————————————–
Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: vishnje
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Klima
Fuqia KW..: 92
KM………: 260000

Makina eshte e zhdoganuar! Aktualisht eshte me targa Gjermane. Makina eshte ne gjendje shum te mire motorike dhe teknike. Shitet per arsye ekonomike…
kontaktoj vetem me telefon
Cel. : 0682155375


Fjalë Kyçe: , , ,
Statistika: 882 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

renato vezelaj

Tirane


20/08/2009 12:46 pm


0682155375


Ofertat Më Të Shikuara