Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz C- Class 220 CDI Viti 1999

7000 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: gri metalizato
Kamjo……: manual
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 110kw
KM………: 160,000

Shes makine Benz Mercedes C-Klass 220 CDI viti ’99 Makina eshte ne gjendje perfekte Motorrike dhe xhenerike . Ka vetem ne vit qe perdoret ne shqiperi me dogane targa TR..S Dokumenta te paguara deri ne Prill 2010.me certifikate pronesie. Xhama elektrik kondicioner gjysem automatik SRS .ASR.Sendilje me ngrohje dhe tapiceri ne gjendje te shkelqyer Celes me thithje me pult mbyllje qendrore. Hapje bagazhi ne distance me pult dhe nga brenda kabines.. Shume ekonomik 7-8 l/100 km Shitet me urgjence Cmimi 7000 EUR i padiskutushem.

Pronari :Armandi

Cel. : 0694147090


Fjalë Kyçe: , , , , , ,
Statistika: 1208 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi