Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Identifikohu ]   rss feed
Posto Një Ofertë!
«    »

shes makine Mercedes-Benz c Viti 1998

7500 Euro

Përshkrimi

Karburanti: Diezel
Ngjyra…..: jeshile
Kamjo……: automatik
Ftohja…..: Kondicioner
Fuqia KW..: 92
KM………: 201000

C-classe 220cdi,elegance,targa tr-s,tempomat,sensor shiu,4 xhama elektrike,xenon,dokumenta te rregullta per jashte shqiperie dhe te paguara per nje vit.pasqyra me korent dhe me ngrohje,sobe,3kopje celesi origjinal.Cmimi i diskutueshem.

Cel. : 0692040012


Fjalë Kyçe:
Statistika: 835 Shikimet Totale, 1 Sot

Printoje Këtë Ofertë

Fotot

Nuk ka fotografi

Postuar Nga:

shes makine Mercedes-Benz c Viti 1998

Tirane - Shqiperi


11/12/2009 3:45 pm


0692040012


Ofertat Më Të Shikuara